Rüyada dadılık

Doğuhan H.(31) - Azerbaycan sordu : "rüyada dadılık açıklar mısınız? "

Rüyada dadılık, finansal yükü olan tanıdığı birinden uzak durulacağına, tatlı dilli orta yaşlı akrabaya, getirisi yüksek işler yapacağına, varlıklı tanıdığa, yetenek sahibi bir kimseye, tez zamanda duyulacak müjdeli habere, zahmetsiz elde edilen ziynete, sevince kavuşulacağına, bol kazanca, hak edilmiş ziynete, bol kısmete işaret eder. Nadiren de sırların ortaya dökülmesine, rahatı kaybetmeye, fesat bir kimseye, korktuğu şeyden emin olunacağına, muhtaç duruma düşmeye delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan alimler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu berekete, zamanla hasret duyduğu huzura, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu paraya, çektiği zorlukların sonunda hak edilen şerefe işaret eder.

"Rüyada dadılık" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada dadılık
  • Rüya denilen şey, uyurken görülen belirsiz durumlardır
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüyaların mesaj verici olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, işaretlere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu yapılırken aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada dadılık" yazısı izinsiz kopyalanamaz.