Rüyada dadı

Sonat Ü.(37) - İstanbul sordu : "rüyada dadı açıklar mısınız? "

Rüyada dadı, gönül ilişkilerinde huzura, bol kazanca, devlette mevkiye geleceğine, üne kavuşmaya, beklentilerin hayata geçeceğine, merhametli çocuğa, iyi işlere, hatrı sayılır kuvvete, huzura, sevince erişileceğine, beceri sahibi bir kimseye delalet eder. Bir diğer yoruma göre de saklanansırların meydana çıkmasına, sefalete, ticari sorunlara, huzurunun bozulacağına, yalancı yabancıya işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle derler: Bu rüya uğraşarak kavuştuğu daha iyi kazanca, uğraşlarının sonunda kavuştuğu yüksek mertebeye, ümitsizlikten sonra istediği saygınlığa, cefa çektikten sonra gözlediği toplu kazanca delalettir.

"Rüyada dadı" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri hakkında bilmedikleriniz

rüyada dadı
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle sonuç olarak kişinin hangi derecede etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel problemlere yol açacak tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşamımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşantımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyanın anlamını bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dadı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.