Rüyada dadı olmak

Celal H.(19) - Kocaeli sordu : "rüyada dadı olmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada dadı olmak, zenginliğe, zengin memura, mutluluk dolu yarınlara, arkadaşlarıyla refah içinde geçecek ömre, feraha, ilişkisinin iyi gittiğine, güler yüzlü orta yaşlı yabancıya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, merhametli akrabaya, zorluk çekmeden kazanılan ziynete, gelirin bereketli olacağına delalet eder. Bazen de korktuğundan emin olunacağına, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, zorluğa düşmeye, korkuya olmasına, kıymet yitirmeye işarettir. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra istediği ferahlığa, uzun süren çabaların sonunda beklediği iyiliğe, cefa çektikten sonra gözlediği daha çok kazanca, uzun süren çabaların sonunda elde ettiği daha iyi kazanca işarettir.

"Rüyada dadı olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada dadı olmak
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyaların yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Bazen net olarak bazen de dolaylı olarak gelecekte mesajlar görülür.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada dadı olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.