Rüyada dad harfini görmek

Cansun A.(46) - Kırklareli sordu : "Merhabalar; rüyadanegörmeki kısa bir süredir ilgiyle inceledim. rüyada dad harfini görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada dad harfini görmek, kazancın verimli olmasına, ilişkisinin iyi olacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, gönül ilişkilerinde başarıya, hayırlı uğraşlara, mutluluğa kavuşmaya, zenginliğe, alın teriyle elde edilen ziynete, huzura, sevinmeye, şöhrete kavuşmaya yorulur. Ayrıca fukaralığa, düşmanlığını saklayan kimseye, can sıkıcı hale düşmeye, istenmeyen bir sorunla karşılaşılacağına, sırların ortaya döküleceğine yorulur. Farklı düşünen rüya alimleri derler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu az olan kazancının artacağına, zorlukların ardından hak edilen refaha, mağlubiyetten sonra düşlediği servete, cefa ile birlikte istediği mutluluğa yorulur.

"Rüyada dad harfini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada dad harfini görmek
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının tahminen üçte birini, başka bir tabirle yaklaşık 75 senelik bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen yüzler hayatımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada dad harfini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.