Rüyada dabbetülarz görmek

Ayışıl U.(19) - Kayseri sordu : "Bulamadığım nerdeyse tüm rüyalar burada bulunabiliyor fakat rüyada dabbetülarz görmek açıklar mısınız? "

Rüyada dabbetülarz görmek, yakında alınacak sevindirici havadis öğrenmeye, sağlıklı yaşamaya, ikili ilişkilerde mutluluğa, hayırlı dosta, imrenilen bir kazanca, kazançlı yatırım gerçekleştireceğine, bol berekete, düşkünlükten uzak durmaya, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, sevince erişileceğine, getirili uğraşlara gireceğine delalet eder. Bazen de kötülükten emin olmaya, fena niyetli insan eliyle fenalık görmeye, zarar görülmesine, eğitimsiz bir kimseye, çözümü karmaşık bir sorunla yüzleşileceğine delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya tabircileri dediler ki: Bu rüya umudunu kestikten sonra umduğu haysiyete, zahmet çekerek kavuştuğu rahatlığa, zorlukların ardından ümit ettiği büyük güce, meşakkatle hak edilen yüksek mertebeye işarettir.

"Rüyada dabbetülarz görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada dabbetülarz görmek
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyanın manasını bilmesi gerekir.
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya yorumları mutlak suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada dabbetülarz görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.