Rüyada dabbe görmek

Yakut P.(32) - Burdur sordu : "rüyada dabbe görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada dabbe görmek, görgülü genç kadına, paraya gelecek bolluğa, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, üne ulaşılacağına, fakirlikten uzak durmaya, gelirin hayırlı olacağına, sevince ermeye, sevdikleriyle yaşamaya, özlemi duyulan bir kazanca, mutluluğa ermeye, hak edilmiş ganimete işarettir. Bunlarla birlikte sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine, fenalığını gizleyen kişiye, iyi hali kaybetmeye, ticari zarara, muhtaç duruma düşmeye işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zorlukla birlikte ümit ettiği toplu paraya, zorlukla hak edilen onura, başarısızlıktan sonra ulaştığı ganimete, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı zenginliğe yorulur.

"Rüyada dabbe görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada dabbe görmek
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Ortalama bir kişinin hayatının tahmini 3te 1ini, başka bir yorumla tahmini 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle tabirden rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sorunlara yol açacak tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada dabbe görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.