Rüyada d harfi görmek

Dağhan R.(34) - İstanbul sordu : "İyi geceler; Bulamadığım neredeyse bütün rüyalar web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada d harfi görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada d harfi görmek, malın verimli olacağına, yağmura, hayali kurulan bir mutluluğa, mutluluğa, cömert aile ferdine, sağlıklı hayata, yeminine sadık kalınacağına, devlette makama çıkacağına, problemlerden arınmış kalacağına, iyi uğraşlara gireceğine, salih akrabaya yorulmaktadır. Ayrıca fena huylu akraba eliyle zarar görmeye, zora düşmeye, parasızlığa, fenalık görmeye, can sıkıcı bir hale gelmeye delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra ümit ettiği rahatlığa, zahmetle birlikte gözlediği mutluluğa, sıkıntı çekerek elde ettiği daha çok kazanca, yardım alarak istediği toplu kazanca delalettir.

"Rüyada d harfi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu konusunda merak edilenler

rüyada d harfi görmek
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Tahminen bir insanın ömrünün yaklaşık 3te 1ini, farklı bir deyişle tahminen 75 senelik bir yaşamın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada d harfi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.