Rüyada cin ismi görmek

Şükrü T.(31) - İstanbul sordu : "rüyada cin ismi görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada cin ismi görmek, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, temiz ganimete, mal varlığına gelecek bolluğa, finansal yükü olan tanıdığı birinden uzaklaşılacağına, bereketli yarınlara, verimli işler ile meşgul olacağına, külfetsiz elde edilen servete, hayali kurulan bir kazanca, şana ulaşmaya, sağlıklı yaşamaya, güvende olmaya işaret eder. Kimi zaman da ticaret alanında başarısızlığa, sevimsiz bir duruma düşmeye, sıkıntılı hayata, zarar görülmesine, çözümü zor bir sorunla yüzleşileceğine işaret eder. Kimi zaman da yorumcular şöyle tabir ederler: Görülen rüya zorlukla kazandığı itibara, zorlukla birlikte kavuştuğu servete, bir kişiden yardım isteyerek kazandığı temiz kazanca, zorlukla birlikte hak edilen refaha işarettir.

"Rüyada cin ismi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada cin ismi görmek
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumları yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen yüzler yaşantımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme becerisine sahibiz.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sorunlara neden olabilecek tabirlerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada cin ismi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.