Rüyada cim harfi görmek

Barış T.(24) - Samsun sordu : "Birkaç gece önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada cim harfi görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada cim harfi görmek, faydalı işlere, sağlıklı yaşamaya, istenilen kuvvete ermeye, huzurlu bir hayat süreceğine, yetenekli bir insana, verdiği sözünü tutacağına, birikmiş nimete, mal varlığına gelecek bolluğa, bir kaç hafta içinde alınacak memnun edici havadis öğrenmeye, ticari kazancı yüksek atılımlar içinde bulunacağına, planların hayata geçeceğine delalet eder. Olumsuz anlamda kedere düşmeye, fukaralığa, ticaret alanında sorunlara, mutsuz edici bir problemle karşılaşılacağına, zulüm görmeye delalet eder. Bazen de yorumcular şöyle tabir ederler: Bu rüya zahmet çekerek beklediği başarıya, zamanla elde ettiği rahatlığa, kaybettikten sonra düşlediği nimete, sıkıntı sonrasında umduğu zenginliğe işarettir.

"Rüyada cim harfi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada cim harfi görmek
  • Rüyalar yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Rüya yorumları mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada cim harfi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.