Rüyada c.başkanı görmek

Osman G.(33) - İzmir sordu : "Sayfalarınızı birkaç haftadır düzenli olarak takip ediyorum. rüyada c.başkanı görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada c.başkanı görmek, iyi sağlığını muhafaza etmeye, faydalı uğraşlara gireceğine, becerikli bir kimseye, getirili atılımlar içinde bulunacağına, yakında duyulacak sevindirici haber duymaya, parasal yükü olan kişiden uzaklaşılacağına, verdiği sözü tutmaya, eli açık insana, iyi bir mutluluğa, ilişkisinin iyi olacağına, kazanılan mala yorulur. Bunlarla birlikte kıymet yitirmeye, korktuğu şeyden emin olunacağına, saklanansırların açığa döküleceğine, zora düşmeye, zarar görmeye işarettir. Bazı durumlarda da rüya uzmanları şöyle derler: Bu rüya uğraşlarının sonunda ulaştığı mevkiye, cefa ile birlikte hak ettiği rahatlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği toplu mala, yenilgiden sonra ümit ettiği temiz rızka işaret eder.

"Rüyada c.başkanı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada c.başkanı görmek
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabircisi, kati suretle sonuçta rüya görenin hangi derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sıkıntılara sebep olabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Denek hayvanları ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada c.başkanı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.