Rüyada camide vaaz verdiğini görmek

Yakup C.(28) - Diyarbakır sordu : "iyi akşamlar, Dün bir rüya gördüm. rüyada camide vaaz verdiğini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada camide vaaz verdiğini görmek, iyi işler yapacağına, içten davranan orta yaşlı adama, yeminin tutulacağına, iyi talihe, memuriyette mertebeye çıkılacağına, beklentilerin yerine geleceğine, cömert tanıdığa, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, kısa sürede öğrenilecek memnun edici habere, düşkünlükten feraha çıkmaya, refaha kavuşmaya işaret eder. Olumsuz yorum olarak çözümü zor bir problemle yüzleşileceğine, kötülükten emin olunacağına, huzuru kaybetmeye, kötülük görmeye, korkulanın başına gelmesine işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya zahmetle elde ettiği toplu kazanca, zorlukları aşarak beklediği şerefe, meşakkatle kavuştuğu rahatlığa, uzun süren çabaların sonunda beklediği refaha işaret eder.

"Rüyada camide vaaz verdiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada camide vaaz verdiğini görmek
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının güçlü olması şarttır.
  • Rüya tabiri yapılırken acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada camide vaaz verdiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.