Rüyada çadıra girmek

Köklen Ö.(42) - Sakarya sordu : "rüyada çadıra girmek açıklar mısınız? "

Rüyada çadıra girmek, verdiği sözünü tutacağına, getirili işlere, yağmura, mala gelecek bolluğa, iyi kısmete, gelirin kazançlı olacağına, devlette mevkiye ulaşılacağına, huzura, hatrı sayılır kuvvete, parasal yükü olan insandan uzaklaşılacağına, sevince kavuşmaya yorulmaktadır. Ender olarak da korkuya olmasına, maddi zarara, zarar görmeye, saklanansırların meydana çıkacağına, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya yorulmaktadır. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Görülen rüya mağlubiyetten sonra kavuştuğu şerefe, zorluklarla mücadele ederek hayalini kurduğu haysiyete, uzun süren çabaların sonunda umduğu huzura, sıkıntılarının sonunda hak ettiği daha sağlıklı bir hayata işaret eder.

"Rüyada çadıra girmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri konusunda merak ettikleriniz

rüyada çadıra girmek
  • Uykuda sıklıkla hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Negatif duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.
  • Ortalama bir insanın hayatının yaklaşık üçte birini, başka bir yorumla yaklaşık yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Ortalama bir uyku süresinde iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada çadıra girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.