Rüyada çadır yıkılması

Yaşar E.(45) - Hatay sordu : "Geçen gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada çadır yıkılması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada çadır yıkılması, rahata, büyük mertebeye geleceğine, manevi yükü bulunan arkadaştan uzak durulacağına, kısa zamanda alınacak sevindirici haber almaya, malın bereketli olmasına, güzel talihe, ettiği yeminini yerine getirmeye, güvende yaşamaya, fakirlikten kurtulmaya, temiz zenginliğe, ilişkisinin iyi olacağına yorulmaktadır. Aynı zamanda parasızlığa, ticari problemlere, ferahının bozulacağına, sağlığın bozulacağına, sıkıntıya yaşantıya yorulur. Kimi zaman da ulemalar derler ki: Görülen rüya yenilgiden sonra kavuştuğu müjdeye, sıkıntıyla hasret duyduğu güce, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı itibarlı mertebeye, umudunu kestikten sonra hak ettiği toplu paraya delalet eder.

"Rüyada çadır yıkılması" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada çadır yıkılması
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Uykuda görülen suratlar hayatımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz boyunca binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekir.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada çadır yıkılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.