Rüyada çadır yandığını görmek

Yakup C.(24) - İstanbul sordu : "Hayırlı akşamlar; rüyada çadır yandığını görmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada çadır yandığını görmek, zorluk çekmeden elde edilen servete, parasal yükü bulunan yabancıdan kendini kurtarmaya, huzurlu yaşayacağına, sevineceğine, yeminin yerine getirileceğine, mala gelecek bolluğa, şana kavuşmaya, mutluluğa kavuşmaya, hayırlı işlere, yakın zamanda duyulacak iyi gelişmelere, görgülü orta yaşlı yabancıya yorulmaktadır. Ayrıca can sıkıcı bir duruma gelmeye, mutsuz edici bir durumla karşılaşılacağına, sıhhatin bozulacağına, hilekar bir yabancıya, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına yorulur. Bir takım rüya yorumcuları derler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği güce, cefa çektikten sonra kavuştuğu yüksek mertebeye, sıkıntıyla istediği yüksek mertebeye, cefa ile birlikte hasret duyduğu huzura delalet eder.

"Rüyada çadır yandığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumları ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada çadır yandığını görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen belirsiz hallerdir
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Tanımadığımız ülkelerin, yabancı insanların adlarını söyler.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz ömrümüz sırasında binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada çadır yandığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.