Rüyada çadır toplamak

Mevlüt G.(35) - Antalya sordu : "Selam; rüyada çadır toplamak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada çadır toplamak, yüksek ticari kazançlara, sevinmeye, getirili girişim yapacağına, verimli işler ile meşgul olacağına, huzura kavuşmaya, gönül ilişkilerinde mutluluğa, şana erişileceğine, sevdikleriyle muhabbete, bir kaç gün içinde öğrenilecek mutlu edici gelişmelere, getirili işler yapacağına, imrenilen bir geleceğe yorulmaktadır. Aynı zamanda sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, istenmeyen bir olayla yüzyüze gelineceğine, kötülükten emin olmaya, sevimsiz hale gelmeye, ticaret nedeniyle üzüntüye delalettir. Bazı durumlarda da alimler şöyle yorumlarlar: Bu rüya zorlukları aşarak elde ettiği mala, zorlukların ardından ulaştığı refaha, zahmetle hak ettiği itibarlı mertebeye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu ganimete yorulur.

"Rüyada çadır toplamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi hakkında merak ettikleriniz

rüyada çadır toplamak
  • Rüya yorumlayan, mutlaka tabirden rüyayı görenin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara yol açabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Uykuda en sık hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Negatif hisler olumlu duygulardan baskındır.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin bütün eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada çadır toplamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.