Rüyada çadır kurmak

Majidreza T.(32) - Antalya sordu : "iyi geceler. Rüya tabirlerinizi birkaç aydır her gün olmasa da takip ediyorum. Aradığım neredeyse tüm rüyalar burada bulunabiliyor ama rüyada çadır kurmak yorumlar mısınız? "

Rüyada çadır kurmak, sakin kalacağına, mutluluğu bulmaya, gönül ilişkisinin iyi olacağına, yüksek şansa, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, emniyette kalmaya, paraya gelecek berekete, sevince erişileceğine, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, aşk hayatında huzura, kazanılan nimete delalet eder. Bunlarla birlikte fena niyetli tanıdık tarafından zarar görmeye, hoşnutsuz bir hale düşmeye, korktuğu şeyden emin olunacağına, merhametsiz bir kimseye, mutsuzluktan sıyrılamamaya delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular dediler ki: Bu sıkıntılara göğüs gererek istediği iyiliğe, meşakkatle umduğu büyük güce, uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği yüksek mertebeye, hatalarının ardından beklediği servete yorulmaktadır.

"Rüyada çadır kurmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada çadır kurmak
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Uykuda görülen yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi icap eder.
  • Bazen net olarak kimi zaman da kapalı biçimde gelecekle ilgili mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada çadır kurmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.