Rüyada çadır kent görmek

Sıdıka R.(48) - Azerbaycan sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün rüyalar burada var ama rüyada çadır kent görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada çadır kent görmek, kendisini sevenlerle birlikte mutlu olmaya, merhametli arkadaşa, emniyette hissetmeye, toplum yaşamında muvaffakiyete, zahmetsiz kazanılan ziynete, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, üne kavuşmaya, bol şansa, verdiği söze sadık kalınacağına, yetenek sahibi bir kimseye, duygusal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzak durmaya yorulmaktadır. Nadiren de hoşnutsuz duruma gelmeye, kedere düşmeye, sıkıntıya yaşama, üzüntü duymaya, fesat bir amire işaret eder. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Bu bir kişiden yardım isteyerek düşlediği şana, zahmetle hayalini kurduğu yüksek mertebeye, sıkıntılarının sonunda umduğu toplu mala, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu itibara işaret eder.

"Rüyada çadır kent görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada çadır kent görmek
  • Uykuda sıklıkla hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşantımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Uyandıktan on dakika geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüya yorumlarının kılavuz olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada çadır kent görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.