Rüyada çadır görmek

Bülent R.(27) - Zonguldak sordu : "Hayırlı sabahlar, Üç dört gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada çadır görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada çadır görmek, sağlığa, malın hayırlı olmasına, kazançlı zamanlara, düşkünlükten sıyrılmaya, kazançlı işler yapacağına, yüksek ticari kazançlara, problemlerden uzak kalacağına, parasal yükü olan kişiden yakasını kurtarmaya, elinden her iş gelen bir kimseye, cömert tanıdığa, kuvvete delalet eder. Başka görüşlere göre de huzuru kaybetmeye, mutsuzluktan kurtulamamaya, sağlığın yitirileceğine, düşmanlığını saklayan yöneticiye, istenmeyen bir sorunla karşılaşılacağına delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Bu ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu haysiyete, zorlukların sonrasında ümit ettiği şerefe, başarısızlıktan sonra ulaştığı zafere, zorlukları aşarak hak edilen iyiliğe delalettir.

"Rüyada çadır görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada çadır görmek
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Tanımadığımız şehirlerin, tanımadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Beynimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada çadır görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.