Rüyada çadır görme

Zeki A.(32) - Kayseri sordu : "iyi akşamlar. ruyadanegormeki bir süredir ilgiyle takip ediyorum. rüyada çadır görme açıklar mısınız? "

Rüyada çadır görme, hayırlı dosta, bol berekete, feraha, kendisini sevenlerle yaşamaya, sevecen yaşlı kişiye, arzuların yerine geleceğine, duygusal külfeti bulunan kimseden uzak durulacağına, bir kaç gün içinde öğrenilecek memnun edici havadise, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, yüksek şansa, yeminini tutmaya delalet eder. Bazen de kederden sıyrılamamaya, düşmanlığını göstermeyen dosta, rahatının bozulacağına, rahatı kaybetmeye, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya yorulmaktadır. Kimi yorumcular şöyle dediler ki: Bu rüya başarısızlıktan sonra kavuştuğu başarıya, zamanla ümit ettiği nimete, yenilgiden sonra ulaştığı saygınlığa, sıkıntı sonrasında hak edilen itibarlı mertebeye delalet eder.

"Rüyada çadır görme" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada çadır görme
  • Rüyalar yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici nitelikte olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, işaretlere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Denek hayvanları ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok faktör üzerinde birikim sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada çadır görme" yazısı izinsiz kopyalanamaz.