Rüyada cadılar bayramı

Ferahnaz U.(45) - Elazığ sordu : "rüyada cadılar bayramı açıklayabilir misiniz? "

Rüyada cadılar bayramı, vefakar akrabaya, aşk hayatının iyi olacağına, huzurlu olmaya, sakin bir hayat sürdüreceğine, getirisi yüksek işler yapacağına, güzel uğraşlara, aşk hayatında başarıya, verdiği söze sadık durulacağına, devlette makama çıkacağına, emniyetli yaşamaya, getirili girişim gerçekleştireceğine yorulur. Aynı zamanda ferahının bozulacağına, korkuya başına gelmesine, sıkıntıdan sıyrılamamaya, fenalık görülmesine, sağlığın bozulacağına işaret eder. Bazı durumlar için de rüya uzmanları derler ki: Görülen rüya meşakkatle birlikte ulaştığı feraha, umudunu yitirdikten sonra ümit ettiği itibarlı mertebeye, zamanla kavuştuğu galibiyete, zorlukların ardından istediği şöhrete delalet eder.

"Rüyada cadılar bayramı" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada cadılar bayramı
  • Denek hayvanları üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düş denilen olgu, uykuda görülen garip durumlardır
  • Ortalama bir kişinin hayatının tahmini 3te 1ini, diğer bir tabirle tahminen 75 senelik bir hayatın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, tanışmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada cadılar bayramı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.