Rüyada cadıdan kaçmak

Marina F.(31) - Muğla sordu : "Sitenizi uzun zamandır gün aşırı takip ediyorum. rüyada cadıdan kaçmak yorumlar mısınız? "

Rüyada cadıdan kaçmak, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, eli açık kadına, mutluluğa kavuşmaya, büyük mertebeye ulaşılacağına, yeminin tutulacağına, servete, sağlıklı hayata, aşk hayatının iyi gittiğine, salih dosta, bir kaç hafta içinde duyulacak hayırlı havadis öğrenmeye, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine delalettir. Bunlarla birlikte kötülük görmeye, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına, fakirliğe, sıkıntıdan kurtulamamaya, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya işaret eder. Bazen de rüya tabircileri şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetle istediği ferahlığa, sıkıntıya düşerek düşlediği ticari kazanca, uğraşlarının sonunda beklediği iyiliğe, uğraşlarının sonunda düşlediği daha iyi kazanca delalettir.

"Rüyada cadıdan kaçmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada cadıdan kaçmak
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya yorumu yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. bir çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada cadıdan kaçmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.