Rüyada cadı

Ebru H.(24) - Zonguldak sordu : "Merhabalar, Bence internetteki en kullanışlı rüya tabiri web sitesi ruyadanegormek. rüyada cadı açıklayabilir misiniz? "

Rüyada cadı, verimli işler gerçekleştireceğine, üne ulaşmaya, tez zamanda duyulacak sevindirici habere, düşkünlükten sıyrılmaya, planların yerine geleceğine, zahmetsiz elde edilen kazanca, kazancın verimli olmasına, dünyalığa gelecek artışa, ticari kazancı yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, özlemi duyulan bir kazanca, sevince kavuşulacağına yorulmaktadır. Ender olarak da korkuya olmasına, merhametsiz bir yabancıya, sırların meydana dökülmesine, zulüm görmeye, sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya alimleri şöyle derler: Bu rüya zorluklara göğüs gererek istediği rahatlığa, zamanla kavuştuğu mevkiye, zorlukları aşarak kavuştuğu feraha, meşakkatle birlikte hak ettiği ferahlığa işarettir.

"Rüyada cadı" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar ile alakalı bilinmeyenler

rüyada cadı
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Tanımadığımız ülkelerin, tanışmadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Rüyaların kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, mesajlara dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada cadı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.