Rüyada cadı yakmak

Cehdi L.(36) - İstanbul sordu : "rüyada cadı yakmak açıklar mısınız? "

Rüyada cadı yakmak, maddi yükü bulunan birinden uzak durulacağına, zengin aile ferdine, güler yüzlü yaşlı tanıdığa, iyi gelire, sakin kalacağına, sözlerin tutulacağına, istenilen kuvvet sahibi olmaya, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, sevince kavuşulacağına, iyi uğraşlara gireceğine, sağlığını kazanmaya delalet eder. Nadiren de fakirliğe, yalancı kimseye, parasal sıkıntıya, rahatı kaybetmeye, kötülük görmeye işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri dediler ki: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından özlediği feraha, verdiği uğraşların sonunda istediği mülke, zorluklara göğüs gererek elde ettiği iyi bir geleceğe, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu mülke delalet eder.

"Rüyada cadı yakmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada cadı yakmak
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşamımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün yaklaşık üçte birini, başka bir yorumla tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada cadı yakmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.