Rüyada cadı olmak

Merve N.(36) - İstanbul sordu : "Merhabalar. Gördüğüm neredeyse bütün rüyalar burada bulunuyor ancak rüyada cadı olmak yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada cadı olmak, mutluluğa kavuşmaya, sağlıklı hayata, mutluluk dolu geleceğe, üne sahip olmaya, ticari getirisi yüksek girişim gerçekleştireceğine, düşkünlükten sıyrılmaya, dostlarla birlikte yaşamaya, yağmura, güzel uğraşlara gireceğine, faydalı işler gerçekleştireceğine, varlıklı insana işaret eder. Kimi zaman da kötülük görmeye, mutsuzluktan sıyrılamamaya, maddi zorluğa, kötü bir durumla yüzyüze gelineceğine, ticaret alanında başarısızlığa işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu haysiyete, hatalarının ardından elde ettiği servete, yenilgiden sonra hayalini kurduğu beceriye, sıkıntıyla umduğu başarıya delalet eder.

"Rüyada cadı olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları ile alakalı bilinmeyenler

rüyada cadı olmak
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Bazen açık olarak kimi zaman da dolaylı olarak gelecekte mesajlar alınır.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada cadı olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.