Rüyada cadı öldürmek

İstem P.(32) - İstanbul sordu : "iyi geceler, 2 gün önce bir rüya gördüm. rüyada cadı öldürmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada cadı öldürmek, hayırlı işler yapacağına, becerikli bir kişiye, merhametli arkadaşa, kendisini sevenlerle birlikte yaşamaya, hayırlı işlere, taleplerin yerine geleceğine, düşkünlükten uzak durmaya, kazançlı işler yapacağına, sevince erişileceğine, imrenilen güce, paraya gelecek bolluğa yorulmaktadır. Bazen de yalancı bir kişiye, kötü bir sorunla yüzyüze gelineceğine, zalim bir yöneticiye, sağlığın tehlike altında olduğuna, üzülmeye yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu kaybettikten sonra kazandığı daha iyi bir hayata, ümitsizlikten sonra ümit ettiği zenginliğe, mağlubiyetten sonra özlediği rahatlığa, hatalarının ardından kavuştuğu daha iyi bir hayata işaret eder.

"Rüyada cadı öldürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri hakkında bilinmeyenler

rüyada cadı öldürmek
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının güçlü olması gereklidir.
  • Bazı zaman açıkça bazı zaman da dolaylı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Ortalama olarak gece boyunca bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle tabirden rüya görenin hangi derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara neden olabilecek yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada cadı öldürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.