Rüyada cadı olduğunu görmek

Elif V.(41) - Artvin sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün rüyalar burada bulunabiliyor ancak rüyada cadı olduğunu görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada cadı olduğunu görmek, samimi orta yaşlı insana, ticari getirisi yüksek atılım içinde bulunacağına, güvenli olmaya, işte makama çıkılacağına, bonkör kadına, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, kazanca gelecek berekete, sevince kavuşulacağına, yüksek ticari kazançlara, şöhrete ulaşılacağına, arzuların gerçekleşeceğine delalet eder. Bazen de sağlığın kötüleşeceğine, rahatının bozulacağına, sıkıntıdan kurtulamamaya, kedere düşmeye, maddi zorluğa işaret eder. Farklı düşünen yorumcular şöyle derler: Bu rüya başarısızlıktan sonra kavuştuğu beceriye, sıkıntı sonrasında özlediği haysiyete, umudunu kestikten sonra ulaştığı galibiyete, uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği paraya işarettir.

"Rüyada cadı olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada cadı olduğunu görmek
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, örfler, kültürler gibi bir çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Bazı zaman net olarak bazen de kapalı olarak gelecekte haberler alınır.
  • Rüya yorumcusunun maneviyatının güçlü olması şarttır.
  • Rüya yorumu konusunda acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada cadı olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.