Rüyada cadı ile savaşmak

Zerrın A.(42) - Kahramanmaraş sordu : "rüyada cadı ile savaşmak açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada cadı ile savaşmak, işte mertebeye ulaşacağına, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, şana kavuşmaya, iyi bir birlikteliğe, sevince ermeye, sözünü tutacağına, dostlarıyla birlikte eğlenmeye, arzuların hayata geçeceğine, iyi gelire, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, zahmetsiz kazanılan paraya delalet eder. Nadiren de ticari sorunlara, hilekar bir düşmana, sıhhatin tehlike altında olduğuna, düşmanlık görmeye, korkulanın olmasına yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya verdiği uğraşların sonunda ulaştığı yüksek mertebeye, hatalarının ardından hak edilen varlığa, sıkıntıları aşarak istediği itibarlı mertebeye, zahmet çekerek kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata delalettir.

"Rüyada cadı ile savaşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri konusunda bilmedikleriniz

rüyada cadı ile savaşmak
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumu yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Bilmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada cadı ile savaşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.