Rüyada cadı ile konuşmak

Aysel Z.(39) - İzmir sordu : "Selamın aleyküm. 1 gece önce garip bir rüya gördüm. rüyada cadı ile konuşmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada cadı ile konuşmak, güzel uğraşlara, salih evlada, imrenilen bir başarıya, sağlığını kazanmaya, güzel talihe, finansal yükü olan birinden kurtulmaya, devlette mevkiye ulaşacağına, hoşgörülü yaşlı kimseye, kazanca gelecek artışa, akrabalarla birlikte gülmeye, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna işarettir. Ayrıca korkulanın gerçekleşmesine, merhametsiz bir yabancıya, rahatının kaçacağına, çözümü zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, düşmanlık görmeye delalettir. Bazı çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zamanla elde ettiği zenginliğe, başarısızlıktan sonra kavuştuğu kazanca, zorlukları aşarak umduğu toplu kazanca, uğraş vererek ulaştığı servete yorulur.

"Rüyada cadı ile konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada cadı ile konuşmak
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Bilmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok nokta üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada cadı ile konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.