Rüyada cadı görmek

Orhan L.(31) - Ankara sordu : "Evvelsi gece garip bir rüya gördüm. rüyada cadı görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada cadı görmek, işyerinde terfiye, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, uzun ömre, sevecen yaşlı adama, istenilen bir birlikteliğe, gelire gelecek bolluğa, yüksek mevkiye çıkılacağına, bol gelire, mutluluğa, yetenekli bir kişiye, eşiyle iyi geçinmeye delalettir. Bazen de korkulanın olmasına, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, rahatı kaybetmeye, can sıkıcı hale gelmeye, sıkıntıya düşmeye yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda elde ettiği toplu paraya, meşakkatle birlikte hak ettiği itibara, zorlukla birlikte gözlediği mutluluğa, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği kazanca işaret eder.

"Rüyada cadı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada cadı görmek
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler gibi pek çok faktör ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya yorumları mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Denek hayvanları ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada cadı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.