Rüyada cadı görmek rüya tabirleri

Bülent D.(22) - Adıyaman sordu : "rüyada cadı görmek rüya tabirleri yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada cadı görmek rüya tabirleri, hayali kurulan bir başarıya, hayırlı arkadaşa, beklentilerin gerçekleşeceğine, imrenilen kuvvete, cömert aile ferdine, yüksek mertebeye ulaşacağına, verilen sözün tutulacağına, güzel şansa, kazançlı girişimler yapacağına, arkadaşlarıyla birlikte eğlenmeye, sağlıklı yaşamaya delalettir. Olumsuz anlamda düşmanlığını saklayan tanıdığa, fena niyetli amir tarafından zarar görmeye, ferahının bozulacağına, can sıkıcı hale gelmeye, iş nedeniyle geçim zorluğuna yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu başarısızlıktan sonra kavuştuğu nimete, meşakkatle hasret duyduğu feraha, zorlukların ardından hak ettiği rahatlığa, mağlubiyetten sonra kazandığı zenginliğe işaret eder.

"Rüyada cadı görmek rüya tabirleri" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları konusunda merak edilenler

rüyada cadı görmek rüya tabirleri
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Uykuda en çok hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada cadı görmek rüya tabirleri" yazısı izinsiz kopyalanamaz.