Rüyada caddeden karşıya geçmek

Yüksel Ö.(45) - Adana sordu : "İki üç gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada caddeden karşıya geçmek açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada caddeden karşıya geçmek, üne ulaşılacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine, bol kazanca, iyi bir ilişkiye, tez zamanda alınacak hayırlı değişimlere, arzu edilen güç sahibi olmaya, mutluluğu bulmaya, güvende yaşamaya, eli açık yöneticiye, manevi yükü bulunan kimseden kendini kurtarmaya, mala gelecek bolluğa yorulmaktadır. Nadiren de düşmanından emin olmaya, ticaret alanında problemlere, kötü niyetli tanıdık eliyle zarar görmeye, iyi hali yitirmeye, kedere düşmeye delalettir. Bazı durumlarda da rüya uzmanları şöyle dediler: Görülen rüya cefa çekerek hayalini kurduğu yüksek mertebeye, cefa çektikten sonra özlediği mülke, yenilgiden sonra istediği mala, umudunu kestikten sonra umduğu toplu mala işarettir.

"Rüyada caddeden karşıya geçmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi ile alakalı merak edilenler

rüyada caddeden karşıya geçmek
  • Belirli bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok değişken konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada caddeden karşıya geçmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.