Rüyada caddeden geçmek

Kadir H.(48) - Kayseri sordu : "Açık ara yazılmış en geniş rüya tabirleri web sitesi ruyadanegormek. rüyada caddeden geçmek açıklar mısınız? "

Rüyada caddeden geçmek, alın teriyle elde edilen mala, emniyetli olmaya, bol kazanca, tez zamanda öğrenilecek memnun edici haber duymaya, bereketli yarınlara, hayali kurulan bir mutluluğa, ulaşılan kuvvete ulaşmaya, verilen sözün tutulacağına, kazançlı girişim yapacağına, kazancın kazançlı olacağına, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya işarettir. Ender olarak da korkuya başına gelmesine, yalancı bir amire, düşmanlıktan emin olunacağına, saklanansırların meydana döküleceğine, ferahının bozulacağına işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zorlukla beklediği itibarlı mertebeye, hatalarının ardından ulaştığı nimete, umudunu yitirdikten sonra hak ettiği paraya, başarısızlıktan sonra ulaştığı refaha işarettir.

"Rüyada caddeden geçmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada caddeden geçmek
  • Rüya tabirinin yol gösterici olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, göstergelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Rüya yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyanın manasını bilmesi icap eder.
  • Tahminen bir bireyin hayatının yaklaşık üçte birini, diğer bir deyişle ortalama 75 yıllık bir ömrün 25 yılını uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada caddeden geçmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.