Rüyada caddede oturmak

Bülent Ç.(46) - İzmir sordu : "rüyada caddede oturmak açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada caddede oturmak, hatrı sayılır kuvvete ermeye, karlı yatırımlar yapacağına, duygusal hayatın iyi gittiğine, malın kazançlı olacağına, becerili bir kimseye, akrabalarla birlikte yaşamaya, emniyette yaşamaya, sağlıklı bir ömre, mutluluğu bulmaya, kazançlı günlere, kazanılan ganimete işarettir. Olumsuz yorum olarak iyi hali kaybetmeye, acımasız bir kişiye, kıymet kaybetmeye, yalancı bir kişiye, içinden çıkılması zor bir problemle yüzleşileceğine delalet eder. Bazı rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya kaybettikten sonra hasret duyduğu mevkiye, sıkıntı sonrasında umduğu daha çok kazanca, zorlukla birlikte hak ettiği güce, zorlukların ardından kazandığı daha iyi kazanca işaret eder.

"Rüyada caddede oturmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları ile ilgili merak edilenler

rüyada caddede oturmak
  • Rüya tabiri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada caddede oturmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.