Rüyada caddede namaz kılmak

Mesut V.(28) - Gaziantep sordu : "Bence hazırlanmış en derin rüya tabirleri internet sitesi burada. Gördüğüm hemen hemen bütün tabirler burada var ancak rüyada caddede namaz kılmak açıklar mısınız? "

Rüyada caddede namaz kılmak, güvende yaşamaya, alın teriyle elde edilen servete, imrenilen bir mutluluğa, mutlu zamanlara, bol kazanca, sevineceğine, cömert yöneticiye, faydalı işler gerçekleştireceğine, iyi kısmete, isteklerin yerine geleceğine, hayırlı eşe işarettir. Olumsuz anlamda rahatı yitirmeye, sağlığın bozulacağına, kötülükten emin olmaya, ferahının bozulacağına, karışık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu rüya cefa çekerek kazandığı itibara, zahmetle birlikte özlediği nimete, mağlubiyetten sonra ulaştığı mala, sıkıntı sonrasında gözlediği mala işaret eder.

"Rüyada caddede namaz kılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada caddede namaz kılmak
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada caddede namaz kılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.