Rüyada caddede koşmak

Ercan B.(47) - Kastamonu sordu : "Selam; Sitenizi bir kaç aydır düzenli olarak inceledim. rüyada caddede koşmak yorumlar mısınız? "

Rüyada caddede koşmak, güzel uğraşlara, büyük güce, gönül ilişkilerinde huzura, yararlı işler yapacağına, vefakar akrabaya, üne erişmeye, emniyetli yaşamaya, mal varlığına gelecek artışa, tatlı dilli genç kişiye, yakın zamanda alınacak sevindirici değişimlere, sevince delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da üzüntü duymaya, zulüm görülmesine, eğitimsiz bir akrabaya, sıkıntıdan kurtulamamaya, korkuya olmasına işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle elde ettiği temiz kazanca, sıkıntılara göğüs gererek beklediği daha iyi bir hayata, zamanla ümit ettiği rahata, zahmetle birlikte düşlediği onura işaret eder.

"Rüyada caddede koşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada caddede koşmak
  • Rüya Tabirleri uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüya, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada caddede koşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.