Rüyada cadde yıkamak

Ahmet M.(43) - Ağrı sordu : "rüyada cadde yıkamak yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada cadde yıkamak, yağmura, eşiyle refah içinde geçecek ömre, şöhrete sahip olmaya, helal ziynete, istenilen bir mutluluğa, getirili işler yapacağına, faydalı işler gerçekleştireceğine, devlette makama çıkılacağına, maddi zorluklardan kurtulmaya, sözlerin tutulacağına, uzun ömre işaret eder. Aynı zamanda kedere düşmeye, sağlığın bozulacağına, rahatının kaçacağına, iş sebebiyle sıkıntıya, üzülmeye işarettir. Bir takım rüya yorumcuları şöyle derler: Bu cefa çektikten sonra umduğu sevince, zorluklara göğüs gererek elde ettiği haysiyete, zorluklara göğüs gererek hak edilen haysiyete, zahmet çekerek beklediği hayra delalettir.

"Rüyada cadde yıkamak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada cadde yıkamak
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Ortalama bir insan yaşamının ortalama 3te 1ini, diğer bir deyişle tahminen 75 senelik bir ömrün 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabirlerinin rehber nitelikte olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada cadde yıkamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.