Rüyada cadde süpürmek

Mükerrem U.(38) - İstanbul sordu : "Geçen gün bir rüya gördüm. rüyada cadde süpürmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada cadde süpürmek, feraha, dingin kalacağına, sağlıklı yaşamaya, devlette makama geleceğine, ilişkisinin yolunda olduğuna, paranın bereketli olmasına, bereketli günlere, dostlarıyla birlikte yaşamaya, mutluluğu bulmaya, hak edilmiş ziynete, taleplerin hayata geçeceğine delalettir. Bunlarla birlikte kötü niyetli bir yönetici tarafından fenalık görmeye, sağlığın yitirileceğine, sıkıntıya yaşantıya, kıymet kaybetmeye, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına yorulmaktadır. Bazen de ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek beklediği beceriye, zorluklara göğüs gererek ulaştığı refaha, yardım alarak kazandığı kazanca, zorlukların ardından düşlediği hünere delalettir.

"Rüyada cadde süpürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları hakkında bilmedikleriniz

rüyada cadde süpürmek
  • Rüya, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Bazen net olarak kimi zaman da dolaylı biçimde gelecekte haberler görülür.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Tabirlerin mesaj verici nitelikte olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok faktör konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada cadde süpürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.