Rüyada cacık yemek

Egemen L.(31) - Uşak sordu : "Merhaba, rüyada cacık yemek açıklar mısınız? "

Rüyada cacık yemek, zengin kadına, kısa zamanda öğrenilecek mutlu edici haber almaya, ikili ilişkilerde mutluluğa, isteklerin gerçekleşeceğine, ulaşılan güç sahibi olmaya, yüksek mevkiye ulaşacağına, vefakar akrabaya, mutluluğa kavuşmaya, aşk hayatının iyi olacağına, emniyette olmaya, alın teriyle kazanılan zenginliğe yorulur. Başka görüşlere göre de kötülük görmeye, fakirliğe, rahatı yitirmeye, muhtaç duruma düşmeye, üzüntü duymaya işarettir. Kimi rüya uzmanları şöyle dediler ki: Bu uğraş vererek elde ettiği galibiyete, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu iyiliğe, meşakkatle kavuştuğu ganimete, uğraşlarının sonunda umduğu mülke delalet eder.

"Rüyada cacık yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri hakkında merak ettikleriniz

rüyada cacık yemek
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya yorumunun kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, işaretlere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Ortalama bir bireyin ömrünün ortalama 3te 1ini, başka bir tabirle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra rüyamızın yarısını unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada cacık yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.