Rüyada cacık yediğini görmek

Güldal N.(35) - Burdur sordu : "Selam, rüyadanegörmeki birkaç zamandır dikkatlice inceliyorum. rüyada cacık yediğini görmek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada cacık yediğini görmek, rızkın temiz olacağına, hünerli bir insana, merhametli evlada, güzel işler yapacağına, feraha, samimi yaşlı kimseye, beklentilerin hayata geçeceğine, bol kısmete, gelire gelecek berekete, güvenli hissetmeye, getirili işler gerçekleştireceğine işarettir. Kimi zaman da sağlığın bozulacağına, kötü bir problemle karşılaşılacağına, düşmanlığını saklayan insana, hoşnutsuz vaziyete gelmeye, kötü huylu bir akraba eliyle fenalık görmeye işaret eder. Bir takım rüya tabircileri şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıyla hak ettiği feraha, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu sevince, zorlukların sonrasında düşlediği onura, uğraş vererek kavuştuğu servete yorulur.

"Rüyada cacık yediğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada cacık yediğini görmek
  • Rüya tabiri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici olduğu kati suretle hatırlanmalı, mesajlara göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının güçlü olması gerekir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Yaklaşık bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada cacık yediğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.