Rüyada cacık toplamak

Ebru Ş.(43) - İstanbul sordu : "Merhabalar; Kesinlikle internette bulunan en derin rüya internet sitesi burası. Gördüğüm neredeyse tüm rüyalar sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada cacık toplamak yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada cacık toplamak, getirili uğraşlara, kısa sürede öğrenilecek mutlu edici haber almaya, sevineceğine, hayali kurulan bir kazanca, arzuların yerine geleceğine, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, ettiği yeminine bağlı durulacağına, huzurlu olmaya, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, sevecen genç akrabaya, istenilen kuvvete ermeye işaret eder. Olumsuz yorum olarak fena huylu bir kimse tarafından zarar görmeye, cahil bir akrabaya, sıkıntı verici bir durumla yüzyüze gelineceğine, yoksulluğa, sıkıntıya yaşantıya yorulur. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek istediği varlığa, zorlukların ardından özlediği daha iyi kazanca, zahmetle gözlediği sevince, uzun süren çabaların sonunda düşlediği onura delalet eder.

"Rüyada cacık toplamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları hakkında bilmedikleriniz

rüyada cacık toplamak
  • Düş denilen şey, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler gibi pek çok faktör ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin tüm geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada cacık toplamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.