Rüyada cacık içmek

Mumun N.(24) - Konya sordu : "ruyadanegormek.comu bir kaç gündür ilgiyle okudum. Gördüğüm nerdeyse bütün yorumlar web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada cacık içmek açıklar mısınız? "

Rüyada cacık içmek, şöhrete ulaşmaya, planların yerine geleceğine, mutluluğa kavuşmaya, aşk hayatının yolunda olduğuna, temiz ziynete, sevince ermeye, sağlıklı bir ömre, merhametli akrabaya, eli açık insana, elinden her iş gelen bir kimseye, mutlu geleceğe işarettir. Bir diğer yoruma göre de saklanansırların açığa çıkacağına, değer düşmesine, sevimsiz hale düşmeye, iş kaynaklı geçim zorluğuna, fenalığını göstermeyen kişiye yorulur. Bazen de alimler şöyle derler ki: Bu zorlanarak hayalini kurduğu müjdeye, hatalarının ardından kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, meşakkatle birlikte kavuştuğu toplu paraya, cefa çektikten sonra özlediği ticari kazanca delalettir.

"Rüyada cacık içmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada cacık içmek
  • Rüya Tabirleri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüyalar kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Yaklaşık olarak gecede bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, tanımadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya, büyük ve manevi bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada cacık içmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.