Rüyada cacık görmek

Kamran A.(46) - Hatay sordu : "iyi sabahlar. rüyada cacık görmek açıklar mısınız? "

Rüyada cacık görmek, işte makama gelineceğine, planların yerine geleceğine, kazanca gelecek artışa, sağlığını kazanmaya, bol berekete, mutlu yarınlara, ilişkisinin iyi olacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, güzel gelire, gıpta ile bakılan güce ermeye, feraha kavuşmaya delalettir. Bunlarla birlikte kötü huylu bir tanıdık tarafından zarar görmeye, parasal zarara, sıkıntıya düşmeye, maddi zorluğa, kötülük görülmesine işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından umduğu nimete, cefa çekerek gözlediği iyi bir geleceğe, yardım alarak gözlediği refaha, cefa çektikten sonra istediği daha iyi bir hayata işaret eder.

"Rüyada cacık görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar ile ilgili bilinmeyenler

rüyada cacık görmek
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada cacık görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.