Rüyada cabbar

Orgül H.(42) - İstanbul sordu : "ruyadanegormek sitesini bir kaç yıldır düzenli olarak okuyorum. rüyada cabbar yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada cabbar, düşkünlükten sıyrılmaya, iyi bir geleceğe, yüksek mevkiye çıkılacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, ticari getirisi yüksek atılımlar gerçekleştireceğine, kolay kazanılan ziynete, merhametli dosta, getirili uğraşlara gireceğine, arzu edilen kuvvete, mutluluğa kavuşmaya, tez zamanda alınacak müjdeli havadis öğrenmeye yorulmaktadır. Olumsuz anlamda üzüntüden sıyrılamamaya, yalancı düşmana, ticaret alanında zarara, kötü huylu bir insan tarafından fenalık görmeye, sıkıntıya düşmeye işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan yorumcular şöyle derler: Görülen rüya uğraş vererek hayalini kurduğu başarıya, cefa çektikten sonra hak ettiği rahatlığa, çektiği zorlukların sonunda hasret duyduğu kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu mevkiye yorulmaktadır.

"Rüyada cabbar" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada cabbar
  • Rüyalar tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle tabirden rüya görenin nasıl etkileneceğini irdelemeli, sinirsel sıkıntılara sebep olacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Bazı zaman açık olarak bazen de üstü kapalı şekilde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler gibi pek çok parametre ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumları kati suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada cabbar" yazısı izinsiz kopyalanamaz.