Ruyada cabalamak

Daniel İ.(30) - Osmaniye sordu : "Selam; Sayfalarınızı bir kaç yıldır severek inceliyorum. ruyada cabalamak açıklayabilir misiniz? "

Ruyada cabalamak, istenilen bir eşe, iyi işler yapacağına, iyi kısmete, vefakar akrabaya, zorluk çekmeden kazanılan mala, parasal yükü olan arkadaştan yakasını kurtarmaya, sosyal yaşamda mutluluğa, gelirin bereketli olacağına, hak edilmiş servete, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, arzuların gerçekleşeceğine delalettir. Ayrıca ticaret kaynaklı üzüntüye, zarar görülmesine, sıkıntıya düşmeye, fenalığını saklayan düşmana, ticari kayba delalettir. Farklı düşünen rüya tabircileri şöyle derler: Bu meşakkatle birlikte düşlediği beceriye, zahmetle birlikte hayalini kurduğu refaha, zorlukların sonrasında beklediği zenginliğe, başarısızlıktan sonra gözlediği mülke işaret eder.

"Ruyada cabalamak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar ile alakalı en sık sorulanlar

ruyada cabalamak
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Bazen açıkça bazı zaman da üstü kapalı şekilde geleceğe dair haberler alınır.

Yasal Uyarı: "Ruyada cabalamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.