Rüyada c

Oray L.(39) - Zonguldak sordu : "Merhabalar; Yorumlarınızı uzun zamandır gün aşırı takip ediyorum. 1 gün önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada c açıklayabilir misiniz? "

Rüyada c, verdiği sözünü yerine getireceğine, yetenekli bir kişiye, güvenli yaşamaya, sakin kalacağına, mutlu zamanlara, verimli işler yapacağına, vefalı akrabaya, yüksek gelire, sevdikleriyle birlikte yaşamaya, manevi külfeti bulunan insandan uzaklaşmaya, görgülü genç adama delalet eder. Bazen de ticaret alanında sıkıntıya, üzüntü verecek sorunla karşılaşılacağına, parasızlığa, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, sağlığın tehlike altında olduğuna işarettir. Bir takım rüya tabircileri dediler ki: Görülen rüya zorlukları aşarak beklediği ticari kazanca, cefa çektikten sonra hasret duyduğu ganimete, yenilgiden sonra özlediği varlığa, zorlukları aşarak umduğu başarıya delalettir.

"Rüyada c" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada c
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada c" yazısı izinsiz kopyalanamaz.