Rüyada ç harfi

Neslim F.(31) - İstanbul sordu : "rüyada ç harfi yorumlar mısınız? "

Rüyada ç harfi, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, şöhrete sahip olmaya, aydınlık günlere, toplum yaşamında feraha, karlı iş gerçekleştireceğine, maddi zorluklardan sıyrılmaya, sakin bir hayat süreceğine, hünerli bir kimseye, sevineceğine, sevenleriyle birlikte gülmeye, güzel gelire delalet eder. Aynı zamanda değer kaybetmeye, huzuru kaybetmeye, kederden kurtulamamaya, karışık bir problemle yüzleşileceğine, korktuğundan emin olmaya yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle dediler: Bu rüya sıkıntıya düşerek hak edilen rahata, cefa çekerek hasret duyduğu zenginliğe, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu daha iyi kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak gözlediği onura yorulur.

"Rüyada ç harfi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması ile alakalı merak edilenler

rüyada ç harfi
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka tabirden kişinin nasıl etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara sebep olabilecek yorumlamalardan olabildiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ç harfi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.