Rüyada bir erkek ismi duymak

Mesut U.(34) - Hakkari sordu : "rüyada bir erkek ismi duymak açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada bir erkek ismi duymak, sıcakkanlı orta yaşlı tanıdığa, duygusal külfeti olan tanıdığı birinden kendini kurtarmaya, becerili bir kişiye, aşk hayatının iyi olacağına, iyi şansa, mülke gelecek bolluğa, verimli işler ile meşgul olacağına, üne ulaşmaya, devlette mertebeye gelineceğine, imrenilen kuvvete ulaşmaya, arkadaşlarıyla mutlu olmaya işarettir. Bir diğer yoruma göre de rahatının kaçacağına, kötü niyetli bir amir tarafından fenalık görmeye, karışık bir sorunla karşılaşılacağına, hoşnutsuz hale düşmeye, zulüm görülmesine işarettir. Bazı rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zamanla hasret duyduğu hayra, hatalarının ardından hak edilen rahata, uğraş vererek özlediği mülke, uğraş vererek kazandığı zafere işarettir.

"Rüyada bir erkek ismi duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada bir erkek ismi duymak
  • Rüya yorumunun kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, mesajlara bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri korkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir erkek ismi duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.