Rüyada baba evine taşınmak

Mehmet L.(31) - Ankara sordu : "Web sitenizi birkaç gündür dikkatlice inceledim. İki üç gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada baba evine taşınmak açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada baba evine taşınmak, isteklerin yerine geleceğine, fakirlikten feraha çıkmaya, önemli kuvvete ulaşmaya, hak edilmiş mala, bol kısmete, büyük mertebeye yükseleceğine, verdiği sözü tutacağına, zengin yöneticiye, malın kazançlı olmasına, sağlıklı bir ömre, iyi geleceğe işaret eder. Kimi zaman da acımasız bir kimseye, kötü huylu bir tanıdık tarafından zarar görmeye, zarar görülmesine, üzücü bir problemle karşılaşılacağına, kıymet yitirmeye delalet eder. Bazı rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zahmetle birlikte hayalini kurduğu iyi bir geleceğe, sıkıntı çekerek istediği itibarlı mertebeye, cefa çektikten sonra hayalini kurduğu huzura, mağlubiyetten sonra hasret duyduğu zafere yorulmaktadır.

"Rüyada baba evine taşınmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada baba evine taşınmak
  • Kobay hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Ortalama olarak gecede bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba evine taşınmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.