Rüyada baba evinde

Ersin S.(39) - Balıkesir sordu : "Bu gece size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada baba evinde açıklayabilir misiniz? "

Rüyada baba evinde, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, mutluluk dolu günlere, servete, parasal külfeti olan yabancıdan kurtulmaya, bol talihe, güvende yaşamaya, arzuların gerçekleşeceğine, büyük kuvvete ulaşmaya, huzura, kazançlı girişimler yapacağına, özlemi duyulan bir kazanca yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de üzücü bir durumla yüzyüze gelineceğine, sıkıntıya yaşantıya, anlayışsız bir kimseye, saklanansırların meydana çıkacağına, huzurunun bozulacağına işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar derler ki: Bu zorlukla birlikte gözlediği daha sağlıklı bir hayata, sıkıntılarının sonunda ulaştığı beceriye, uğraşlarının sonunda umduğu şana, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği büyük güce delalet eder.

"Rüyada baba evinde" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada baba evinde
  • Bazı zaman açıkça kimi zaman da kapalı şekilde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyanın anlamını bilmesi icap eder.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya Yorumları yapan kişinin bütün eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba evinde" yazısı izinsiz kopyalanamaz.