Rüyada baba evi

Nazık F.(28) - Muğla sordu : "Sitenizi uzun zamandır severek takip ediyorum. rüyada baba evi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada baba evi, yüksek makama geleceğine, huzurlu bir hayatı olacağına, kazancın temiz olacağına, getirili girişim içinde bulunacağına, hüner sahibi bir insana, hak edilmiş ganimete, düşkünlükten uzak durmaya, bol berekete, sıkıntı çekmeden kazanılan mala, ikili ilişkilerde muvaffakiyete, şöhrete erişmeye delalet eder. Aynı zamanda sıhhatin kötüleşeceğine, mutsuz edici bir olayla karşılaşılacağına, üzülmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, zora düşmeye delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle birlikte ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata, hatalarının ardından ulaştığı onura, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği mala, zorlukla hak ettiği toplu mala işaret eder.

"Rüyada baba evi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada baba evi
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular olumlu duygulardan baskındır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın tüm eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya yorumcusunun maneviyatının güçlü olması gereklidir.
  • Denek hayvanları üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Uyandıktan on dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada baba evi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.